Sklep

ul. Rynek 32
64-100 Leszno
tel.: (65) 5294618, 601572307
e-mail: sklep@madokomputery.pl

 

Sklep czynny

pn, śr, pt : 1000 - 1800
wt, czw   : 1600 - 1800
so          : 1000 - 1300

ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter

ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter
ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter
CV190 / AVATNSCV190AT00

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 193,00 zł
szt.

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
506519 / NUITLMC1G506519

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 195,00 zł
szt.

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
510493 / NUITLMC10510493

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 222,00 zł
szt.

Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R

Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
301139 / AVTEYKAU0301139

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 85,00 zł
szt.

TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
MC111CS / NUTPLMC1003

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 125,00 zł
szt.

TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
MC112CS / NUTPLMC1000

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 125,00 zł
szt.

TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode

TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
MC210CS / NUTPLMC1G01

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 137,00 zł
szt.

TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M

TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
MC220L / NUTPLMC1G02

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 84,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl